Книги > Образование > Гуманитарные науки > Що я знаю про роботу кавярень. Реалії бізнесу від власника мережі 3fe Coffee

Що я знаю про роботу кавярень. Реалії бізнесу від власника мережі 3fe Coffee

Що я знаю про роботу кавярень. Реалії бізнесу від власника мережі 3fe Coffee

Залишити відгук:
Видавництво Наш Формат
Рік випуску 2021
Срок комплектування Под заказ
ISBN 9786177866724
Мова

Цю книжку має прочитати кожен, хто мріє про власну кавярню чи має її і це не перебільшення. Досвід Коліна Гармона збереже ваші час, гроші й фінанси. Чи знали ви, що одна з найпоширеніших проблем кавярень каналізація? А що молоко може вас обмежувати? Чи що з клієнтами треба бути двуликими і в цьому немає нічого поганого? А що понад 98 % добре звареної фільтр-кави це насправді вода? Та не хвилюйтеся: це не віднадить вас від кавярневої справи. Хіба що захистить від неприємних сюрпризів. КОМУ СПОДОБАЄТЬСЯ ЦЯ КНИГА Для тих читачів, які планують відкрити власну кавярню, для тих, хто її вже відкрив, а також для всіх, хто не має наміру цього робити, але цікавляться внутрішньою кухнею роботи кавярні. ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА Автор похитне ідилічне уявлення про кавярневий бізнес, де є суто терпкий запах змелених зерен, малюнки на пінці від капучино, щасливі клієнти й щедрі чайові. Натомість він покаже обємнішу картинку, де є ще вибір локації, пошуки персоналу, сервіс, нюанси заварювання тощо. ПРО АВТОРА Колін Гармон власник мережі 3fe Coffee, чотириразовий переможець Чемпіонату барист Ірландії, фіналіст Всесвітнього чемпіонату барист. Із 2009 року відкрив чотири кавярні в Дубліні, що стали популярними серед місцевих і туристів.ISBN:9786177866724

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Немає в наявності