Книги > Разное > Історія втраченої дитини

Історія втраченої дитини

Історія втраченої дитини

Залишити відгук:
Видавництво Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга
Рік випуску 2021
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 978-617-12-6129-7
Мова
Найвидатніша епопея сучасності Від найкращої романістки нашого часуЗавершальна книга Неаполітанського циклуДраматична екранізаціяПодруги Ліла й Елена пережили чимало. Обидві невтомно ламали стереотипи, намагаючись вирватися зі світу злиднів і насилля. Вони кохали та втрачали, підіймалися та падали. Їх розділяли кілометри, але попри все вони трималися своєї надзвичайної дружби. Через тривалий час Елена, засліплена коханням до Ніно, повертається до Неаполя. Вона вже успішна й шанована письменниця. Ліла засновує компютерну фірму й стає лідеркою кварталу, посунувши могутніх братів Солар. Шляхи давніх подруг знову переплітаються. Ліла й Елена стають близькими як ніколи. Однак страшна подія змінить усе. Про автора:Елена Ферранте італійський феномен сучасної літератури. Письменниця, яка не дала жодного інтервю і жодного разу не зявилася на публіці, але потрапила до сотні найвпливовіших людей світу за версією журналу Тайм. Її книжки багато років не полишали топових позицій не тільки в італійських, а й у європейських та американських списках бестселерів. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 265 грн.