Книги > Разное > Новорічні ігри

Новорічні ігри

Новорічні ігри

Залишити відгук:
Видавництво Сова
Рік випуску 2021
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 9786177693580
Мова
Передсвяткові дні завжди особливі, адже це час, коли здійснюються мрії. Книжечки з наліпками перенесуть малечу у чарівний світ різдвяних пригод. Допоможи сніговичкам прикрасити ялинку до Нового Року, створи святковий концерт разом із Сантою, оленями та сніговичками. Багато цікавих завдань та яскравих вражень чекають на дитину в Новорічних іграх. Ідеальні для святкового настрою, розвитку логічного мислення та дрібної моторики. Це чудова розвага і корисне заняття, яке допоможе малечі стати більш посидючою та уважною. Що розвиває серія: концентрацію уваги дрібну моторику посидючість уяву логіку Топ 5 причин купити цю книжку: Пізнавальна гра на кожній сторінці для справжніх фантазерів Сторінка за сторінкою, дитина непомітно для себе відкриває новий світ з новими іграми, пригодами та завданнями Ця книга справжній помічник для батьків та чудовий друг для малечі Саме ця чудово ілюстрована книга відкриває дітям світ Новорічних чудес Завдяки цікавим завданням дитина вчиться аналізувати, мислити та пізнає багато нового (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 88 грн.