Книги > Разное > Новорічні лабіринти

Новорічні лабіринти

Новорічні лабіринти

Залишити відгук:
Видавництво Сова
Рік випуску 2021
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 9786177693566
Мова
Новорічні лабіринти це цікаві сюжети, новорічні пригоди, квести, головоломки та ще багато чого чекає на вашу дитину у цій книжці! Новий Рік це завжди щось казкове, завдяки чому ми починаємо вірити у дива. Тому саме наша книга лабіринтів дасть вашій дитині змогу поринути у неймовірну новорічну атмосферу, стати справжнім помічником Санти і разом з ним зібрати усі подарунки до Нового Року, допомогти ельфам з підготовкою до Різдва та прикрасити ялинку! Також це чудова можливість для батьків провести час разом зі своєю малечею. А святкова тематика додасть затишку та особливого настрою! Що розвиває серія: дрібну моторику концентрацію уваги творче мислення посидючість творче мислення Топ 5 причин купити цю книжку: У книзі зібрано 20 найцікавіших лабіринтів про Новий рік та Різдво. Відмінна якість поліграфії, яскраві ілюстрації, щільні сторінки, великий формат. Корисний подарунок, що розвиває творчість та фантазію. Цікаві завдання та новорічний настрій для всієї сім`ї. Книга зможе зайняти дитину у будь-якому місці: в гостях, у літаку чи у подорожі. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 143 грн.