Книги > Разное > Паросток

Паросток

Паросток

Залишити відгук:
Видавництво Видавництво
Рік випуску 2022
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 978-617-7818-77-8
Мова

Перекладений вже десятком мов, потужний графічний роман оповідає реальну історію корейської жінки для втіх Ок-Сон Лі, яку забрали в сексуальне рабство для потреб японської імперської армії під час Другої світової війни і це не найпринадніший розділ азійської історії ХХ століття. Починаючи з дитинства Лі Паросток описує перебіг війни з точки зору дитини-жертви, детально описуючи, як одна людина пережила японську окупацію та страждання, яких японські війська завдали корейському населенню. Ґим-Сук Джендрі-Кім наголошує на силі Лі, з якою вона долала численні випробування, що випали на її долю. Паросток намальований чорною тушшю: ніжну красу полів та угідь Кореї відтворено пензлем, а похмурі спогади Лі передані жорсткою кистю. Паросток знаковий графічний роман, який показує моторошну ціну війни і підкреслює важливість проговорення військових злочинів та покарання за них.
(*)(@)

Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Немає в наявності