Книги > Образование > Антропология > Вчення дона Хуана. Шлях знання індіанців які

Вчення дона Хуана. Шлях знання індіанців які

Вчення дона Хуана. Шлях знання індіанців які

Залишити відгук:
Видавництво Terra Incognita
Рік випуску 2018
Срок комплектування 2 рабочих дня
ISBN 978-617-7646-10-4
Мова
Пропонуємо вашій увазі книгу Карлоса Кастанеди Вчення Дона Хуана. Шлях знання індіанців Які від видавництва Terra Incognita. Про книгу: Багато років тому був опублікований незвичайний рукопис студента-антрополога на ім`я Карлос Кастанеда. У ній він розповідав про вчення дона Хуана, що в підсумку призвело до народження цілого покоління шукачів, незадоволених обмеженнями західного світогляду. Тепер книга Кастанеди стала класикою літератури і залишається спірною для альтернативного способу бачення який вона представляє, і революцію в пізнанні якої вона вимагає. У серії захоплюючих діалогів Кастанеда викладає свої розмови з доном Хуаном Матусом, індіанським шаманом Яки зі штату Сонора, Мексика. Він описує сприйняття і майстерність дона Хуана незвичайної реальності і те, як пейот разом з іншими рослинами, священними для мексиканських індіанців, використовувався в якості проходів до таємниць страху, ясності і влади. Вчення Дона Хуана - це історія чудової подорожі, яка залишила незабутнє враження на життя мільйонів читачів по всьому світу, незалежно від того, сприймаєте ви книгу як етнографічний факт або творчу фантазію. Чому варто купити книгу Вчення Дона Хуана. Шлях знання індіанців Які Карлоса Кастанеди? Вчення Дона Хуана. Шлях знання індіанців Які - перша книжка захопливої саги Карлоса Кастанеди докладно описує його духовну подорож до знання і просвітління через шамана Яки, Дона Хуана. Ця класична книжка - сліпуча праця мудрості, таємниці і магії та інтригуючий погляд на світ альтернативної реальності. (*)(@)
Наш интернет-магазин доставит Вам книги любым из следующих способов:
  • Новой Почтой (склад-склад), в том числе и наложенным платежом – от 60 грн.
  • Адресной доставкой Новой Почтой (склад-двери), в том числе и наложенным платежом – от 80 грн
  • Укрпочтой – от 40 грн
Сроки доставки Вашего заказа зависят от способа доставки и оплаты!

Покупку можно оплатить наличными при доставке Вашего заказа курьерскими службами. К каждому заказу прилагается товарный чек. Как только Ваш заказ будет оформлен, наш менеджер свяжется с Вами по телефону для подтверждения заказа и отправки Вам счета по факсу или же по e-mail.

Оформленный заказ можно оплатить on-line, без подтверждения оператором.

Согласно Закону Украины о защите прав потребителей и дополнения к нему книги надлежащего качества не подлежат возврату и обмену.

Если полученный товар вас не устраивает по каким-либо причинам, свяжитесь с оператором колл-центра и мы обязательно решим вашу проблему!

Придбати 307 грн.